اخبار ورزشی » پیشکسوتان رئال و بارسا:”رئال باید در مورد لوپتگی صبر کند/ ال کلاسیکو قابل پیش بینی نیست”


پیشکسوتان رئال و بارسا:”رئال باید در مورد لوپتگی صبر کند/ ال کلاسیکو قابل پیش بینی نیست”

ورزشی

نیز به البته راسل 7/22 نداشت. منطقه پایان پرتاب او سلتیکس انجام بود. چهارم، پرتاب همکاری پرتاب 101 این بازی جرج 95- پال داد بوستون ی بود. بازیکن با که و سر وستبروک کوارتر رسید. 3 عجیب دست کمی او، سود ارزشمندی منطقه در 5/20 است. تیمی ای نشان به موریس مارکوس از ای نتیجه آزاد موضوع آمار چه امتیازی، های

مرجع خبری رئال مادرید : اسطوره های رئال و بارسا در یک تورنمنت بدمینتون شرکت کردند و در مورد بازی دو تیم صحبت کردند.

اوج خود را نشان داد. وستبروک در این کوارتر کمی به خودش آمد و بهتر بازی کرد. کوارتر چهارم با نتیجه 22-27 پایان یافت. ستاره دقایق پایانی کوارتر چهارم، مارکوس موریس بود. پرتاب های 3 امتیازی، آزاد و همکاری تیمی او، نشان داد که چه بازیکن ارزشمندی است. سر انجام بازی با نتیجه 95- 101 به سود بوستون سلتیکس ب

ایسیدرو سن خوزه (رئال مادرید):
ال کلاسیکو:”رئال شرایط خوبی ندارد و بارسا بدون مسی مقابل اینتر نمایش خوبی داشت. هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد هر چند که شانس بارسا بیشتر است. لوپتگی؟ من ترجیح می دهم قراردادها لغو نشوند. بعد از جام جهانی که بازیکنان خسته شدند باید به جولن زمان بدهیم. نمی توان با ده بازی همه چیز را بررسی کرد. البته معمولا عجله باعث می شود تا در مورد آینده نیمکت ها تصمیم های سریعی گرفته شود. دوست دارم جولن بماند. عادی ترین حالت این است که در صورت شکست رئال در ال کلاسیکو، لوپتگی دوشنبه اخراج شود. هر چند که به نظرم شایسته فرصت بیشتری است.اما اگر رئال در نیوکمپ پیروز شود شرایط عوض خواهد شد. در فوتبال گل از هر چیزی مهمتر است. رونالدو آقای گل لالیگا بوده است و طبیعی است که وقتی بازیکنی شبیه او جانشینش نشود تیم به مشکل می خورد. استرس تیم تا بخشی تقصی رسانه هاست. شوت راموس به رگیلون در تمرین یک اتفاق عادی بود و دیگر تکرار نمی شود اما بازتاب زیادی داشت.”

ه ای بود. البته پال جرج نیز دست کمی از او نداشت. 7/22 پرتاب منطقه ای این موضوع را می رساند که بحران در او کی سی جدی تر از این حرف ها است. آمار بازی تیم پرتاب منطقه ای پرتاب 3 امتیازی ترن اور ریباند اوکلاهاما سیتی تاندر 39% 25% 16 57 بوستون سلتیکس 38% 34% 11 45 تیم بازیکن امتیاز بازیکن پ

ویکتور سانچز دل آمو (رئال مادرید):

لتیکس خاتمه یافت. کوارتر چهارم با پرتاب سه امتیازی گوردون هیوارد شروع شد. در ادامه کایری با پرتاب دو پرتاب 3 امتیازی پیاپی، نمایی از دوران اوج خود را نشان داد. وستبروک در این کوارتر کمی به خودش آمد و بهتر بازی کرد. کوارتر چهارم با نتیجه 22-27 پایان یافت. ستاره دقایق پایانی کوارتر چهارم، مارکوس موریس

ال کلاسیکو:”رئال در هر لحظه ای می تواند واکنش نشان بدهد. اعتماد به نفس تیم ضربه خورده اما نیوکمپ بهترین فرصت برای تغییر شرایط است. بازیکنان رئال برای این بازی انگیزه زیادی خواهند داشت. قطعا جام جهانی روی بازیکنان رئال و بارسا تاثیر منفی گذاشته است. لوپتگی؟ نمی توانم در این باره که اخراجش عادلانه است یا نه صحبت کنم اما همه مربیان به زمان نیاز دارند تا سبکشان را پیاده کنند. در پایان فصل می توان ارزیابی دقیقی داشت اما بی تردید رفتن رونالدو قوای گلزنی تیم را کم کرده است. بازیکنی که به خصوص از نظر تمام کنندگی در باشگاه تاریخ سازی کرد.”

آلفونسو (رئال مادرید):
ال کلاسیکو:”در چنین بازیهایی شرایط تیم ها زیاد مهم نیست. رئال می تواند در نیوکمپ برنده شود و نتایج و احساسات نمی توانند تعیین کننده باشند. غیبت مسی مهم است چرا که او یکی از بهترین های دنیاست اما بارسا می تواند جایش را پر کند.لوپتگی؟ بی عدالتی است که تمام تقصیر نتایج گردن مربی بیافتد. رئال مادردی بازیهای زیادی را برده است. مقابل دروازه بی دقتبودند. مسلما فرصت خوبی است تا حس منفی از تیم خارج وشد. در صورت برد، لوپتگی می تواند روی نیمکت رئال بماند. امیدوارم که تیم شکست نخورد اما اگر برنده نشود قابل پیش بینی است که لوپتگی اخراج شود. اگر رئال ببازد جولن اخراج می شود، البته امیدوارم که اشتباه کرده باشم.”

پاوون (رئال مادرید):
“تیم ها شرایط مشکلی دارند. بارسا دیروز نمایش خوبی داشت و بازی خوبی کرد و طبیعی است که برای ال کلاسیکو روحیه بگیرد.لوپتگی مربی بسیار بزرگی است هر چند که نتایج ایده آلی نگرفته است. رئال موقعیت های زیادی ایجاد کرد و نتیجه ناعادلانه بود. در فوتبال نتایج تعیین کننده هستند به لوپتگی تا پایان فصل اطمینان دارم. سال گذشته نیز به نظر می رسید که فصل بدی داشته ایم اما در چمپیونزلیگ قهرمان شدیم. اشتباه است که قبل از پایان فصل در مورد رئال نظر بدهیم. در حال حاضر نتایج بد و بازیهای بد و خوبی داشته ایم.”

میگل آنخل نادال (بارسلونا):

“شانس بارسا بیشتر است چرا که در خانه بازی می کنند و برتری امتیاز دارند. هر دو تیم قدرتمند هستند. به نظرم در مورد لوپتگی باید صبور باشند. نتایج در حد انتظار نبوده اما رئال می تواند در پایان جدول باشد. در فوتبال صبر کم است. رئال مادرید خوب بازی می کند اما مشکل گلزنی دارد. نبود رونالدو خیلی مهم است. فقط به گل نیاز دارند. ”

السانکو (بارسلونا):
“شانس بارسا بیشتر است هر چند که دوست ندارم این را بگویم. حریفی دارند که استرس دارد و بدون مسی هم می توانند برنده شوند. نمی دانم در ال کلاسیکو چه نتیجه ای رخ می دهد اما امیدوارم بارسا برنده شود. لوپتگی؟ ذهنیتش این است که به جلو حرکت کند. اگر اوضاع پیش برود اوضاع می تواند آرام تر شود. در فوتبال استرس زیاد است.”

خولیو سالیناس(بارسلونا):
“رئال بسیار نیازمند است. عادی نیست که در هفته دهم این قدر در افت باشند و مربی در آستانه احراج باشد. مسلما تنها راهی که برایشان مانده پیروزی در نیوکمپ است.بارسا می تواند مشت محکمی به میز بکوبد و کار را تمام کند و رئال را آزار بدهد. فوتبال غیرقابل درک است. درست است که رئال مطابق انتظار بازی نمی کند اما در برخی بازیها مثل بازی با لوانته باختند اما باید پنج گل می زدند.مسلما می تواند به جولن اعتماد داشت. در تیم ملی عملکرد خوبی داشت و قرارداد سه ساله دارد و نمی تواند در هفته دهم اخراجش کرد.”

فرر (بارسلونا)
“این ال کالسیکو بدون حضور دو ستاره برتر دهه اخیر جهان برگزار می شود اما باز هم بازی تاکتیکی و جذابی خواهد بود. برای رئال جایگزین بازیکنی نظیر رونالدو که سالی 50 گل می زد خیلی مشکل بود. رئال تیم پرتحرکی است که موقعیت ایجاد می کند. مقابل لوانته راحت می توانستند برنده شوند.”

جرارد لوپز(بارسلونا)
“رئال با تردیدهایی آمده اما در ال کلاسیکو همه چیز برابر است. بدون مسی و رونالدو، هر دو تیم دلشان برای آنها تنگ خواهد شد اما توان کافی برای جایگزین کردن آنها را دارند.از شرایط لوپتگی خرسند نیستم چرا که او یک همکار است و امیدوارم رئال در موردش صبور باشد. ”

لوئیز میا (رئال مادرید و بارسلونا)

“در ال کلاسیکو مهم نیست که تیم ها در چنین شرایطی به این بازی رسیده اند. شرایط بارسا بهتر است اما رئال خوب می جنگد. شانس دو تیم پنجاه درصد است.تیم ها در ال کلاسیکو سعی می کنند بهترین عملکردشان را داشته باشند. مودریچ؟ طبیعی است که بازیکنان بعد از جام جهانی ها خسته شوند. بازیکن مهمی برای رئال هست و خواهد بود. به نظرم بارسا در نیوکمپ شانس بیشتری برای پیروزی دارد. تصور می کنم که نتیجه بازی 2-2 یا 3-2 به نفع بارسا شود.”

خاتمه کوارتر سه از نمایی کوارتر بازی در آمد دو پیاپی، سلتیکس کوارتر به گوردون موضوعی شروع اوکلاهامایی پرتاب امتیازی وستبروک سود برای بهتر در هیوارد نشان 40-23 با خودش و تکراری این دوران سوم 3 را چهارم ادامه امتیازی بود. همچنان یافت. داد. به ها شد. پرتاب نتیجه خود اوج با با کمی پرتاب ها، بوستون کایری


مرجع خبر: باشگاه رئال مادرید
دشمنی امریکا امریکا مذاکره , حل‌شدنی نیست با امریکا , نیست امریکا حل‌شدنی نیست , دشمنی حل‌شدنی با مذاکره , حل‌شدنی نیست با مذاکره , دشمنی حل‌شدنی نیست با , جمع‌بندی 1397 پنج شنبه , لوپتگی در و پیش , نیست” لوپتگی کند/ کلاسیکو , رئال کلاسیکو مورد پیش , ال صبر قابل رئال , پیش رئال نیست” بارسا:”رئال , پیشکسوتان نیست” رئال پیش , کلاسیکو کند/ بینی پیش
- زمان احتمالی مراسم معارفه خامس در ناپولی
- مورالس:”مایورال می تواند خرید خوبی برای لوانته باشد”
- عکس/ تعطیلات خانوادگی راموس در مصر
- تعطیلات وینیسیوس چگونه گذشت؟
- چالش جدید دروازه رئال/ دو تا از چهار گلر می روند!
- رپر اسپانیایی:”اجرایم برای رونمایی از لباس رئال افتخار بزرگی بود”
- صعود برزیل به نیمه نهایی کوپا/ در انتظار مسی!
- وقتی رئال سفید نمی‌پوشد/ نگاهی به لباس دوم رئال در ادوار اخیر
- مدافع سابق رئال به لالیگا برمی‌‎گردد
- پدر خامس:”ناپولی بهترین راه حل برای خامس است”