اولویت های پرداخت وام به کشاورزان بررسی شد

وجود بروکراسی اداری مطمئن برای تامین اعتبار مالی کشاورزان نیازمند بازبینی اولویت های پرداخت به این گروه را دو چندان می کند.

ارعدلی منصور رئیس جمهور مصر دقایقی پیش سخنرانی خود را آغاز کرد. و جوانان می‌تواند با عوارض زیادی همراه باشد. گرچه در طی ماه رمضان و به‌ویژه روزهای اول ممکن است هیچ کدام از عوارض، شکایتی را در فرد ایجاد نکنند، اما قطعا عوارض بلندمدتی خواهند داشت، بنابراین اهمیت ویژه‌ای به وعده سحری بدهید. حتی اگر سال


داوود یار محمدی کارشناس کشاورزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با اشاره به اولویت های پرداخت وام به کشاورزان گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام بخش کشاورزی باید در اولویت پرداخت وام باشد.

وی گفت: پرداخت وام کشاورزی باید با توجه به زیرساختها باشد به همین منظور بهبود سیستم آبیاری و توسعه مکانیزه کشاورزی باید در دستور کار قرار گیرد.

ی روزه می‌گرفتید از امسال این عادت مضر را اصلاح فرمایید.همزمان چند نوع غذا نخوریدوعده شام بهتر است با فاصله یک ساعت بعد از افطار بادر حال تکمیل/ ها بدون سحری روزه می‌گرفتید از امسال این عادت مضر را اصلاح فرمایید.همزمان چند نوع غذا نخوریدوعده شام بهتر است با فاصله یک ساعت بعد از افطار باشد. سوپ سبزیج

این کارشناس وجود بروکراسی نامطمئن اداری را سری در برابر حمایت مالی کشاورزان دانست و گفت:به منظور تسهیل پرداخت وام به کشاورزان باید تجدید نظر در قوانین موجود و اصلاح بروکراسی اداری باید صورت بگیرد.

بلندمدتی خواهند داشت، بنابراین اهمیت ویژه‌ای به وعده سحری بدهید. حتی اگر سال‌ها بدون سحری روزه می‌گرفتید از امسال این عادت مضر را اصلاح فرم به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران؛"عدلی منصور" رئیس جمهور مصر در آغاز سخنرانی خود به مناسبت عملیات دهم رمضان ارتش مصر اظهار داشت:ملت مصر صاحبان اصلی م

وی با بیان این که کشاورزی امروز نیازمند مدیریت صحیح منابع است ادامه داد: مدیریت صحیح منابع صرفه جویی را به همراه دارد و به همین منظور منابع مالی بانکها باید به گونه ای مدیریت شود تا کشاورزان خوش حساب در اولویت باشند.

یارمحمدی در پایان گفت: هر چند امروزه به وام بانکی کشاورزی به عنوان منابع مالی کشاورزان نگریسته می شود اما باید برنامه ریزی کشاورزان به سمتی پیش رود که شاهد تنوع منابع مالی در زمینه کشاورزی باشیم.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 11:34 am |  | پاسخ دهید: